Herkese merhaba arkadaşlar.Bugün sizlerle karantina sürecinde daha da popülerleşen evden para kazanma yollarından sadece birini göstereceğim. Bu yöntem birazcık uğraş ve beceri gerektirse de büyük bir sermayeniz olmasını gerektirmiyor. Kesinlikle sadece interneti olan bir cihaz(pc,laptop,telefon,tablet…vs) ve 20 TL yeterli.

Sitemizi tanıyalım öncelikle. Sitemizin ismi http://icerik.net. Peki bu site nasıl çalışır ? İcerik.net’te sizin için içerik üretmeye hazır alanında uzman yüzlerce yazar var. Yazar profilleri üzerinden aldığı yorumlara göre çalışmak istediğiniz yazarı seçebilirsiniz. Satıcılar ise satıcı profili oluşturarak makale siparişi kabul edebilir veya önceden hazırladığı seo uyumlu özgün hazır makaleleri satışa çıkararak, alıcıların beğenisine sunabilir.

Fotoğrafta da göründüğü üzere siteye kayıt olduktan sonra isterseniz kendiniz için makaleler satın alabilir isterseniz de makale yazarı olup makalelerinizi satabilirsiniz. Hatta özel istek üzerine makale siparişleri alabilirsiniz. Makale denildiğinde insanın aklına uzun yazılar gelebilir ancak şöyle örneklemek gerekirse;

150 Kelimede 1000 kelime de makale yazarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca bir konuda bilgi sahibi olmanıza da gerek yok makalenin nasıl yazılacağını da bir sonraki yazımda sizler için gösterebilirim. Bir avantaj daha söylemek gerekirse bir sürü konu içerisinde ilgili olduğunuz bir konu illaki bulup o konu hakkında yazabilirsiniz.Makale kalitesine göre bir makale yazıp 600 TL bile kazanabilirsiniz.

Her şey çok güzel gözüküyor tabii ki ancak baştan savma ve kötü makaleler yazarsanız para kazanamazsınız haberiniz olsun 🙂 Hayırlı kazançlar diliyorum herkese.