İnternette gezinirken kullandığınız tarayıcınızın üzerinden cüzdanınıza Bitcoin aktarmayı amaçlıyorsanız CryptoTap uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim. CryptoTap ile kullandığınız bilgisayarın işlemci gücüne göre mining yapabilirsiniz. Mining Bitcoin madenciliği yapılmasıdır. CryptoTab madencilik özelliğine sahip dünyanın ilk tarayıcısıdır.

On milyondan daha fazla kullanıcı, artık internette gezinirken bile Bitcoin kazanmaktadır. CryptoTap tarayıcısını bilgisayarınıza indirin ve Chrome’un kullanışlı ara yüzü ve fonksiyonel kullanımı ile çok daha hızlı madencilik yapın. Madenciliğe başlamak için eklentiyi indirerek Bitcoin kazanmaya başlayabilirsiniz.Bu uygulamada bilgisayarınızın işlem gücüne göre mining yapmaktasınız, isterseniz mining hızını ayarlayarak daha az işlemci gücü ile de mining yapabilirsiniz. Eğer uygulamayı indirdikten sonra arkadaşlarınızı da davet ederseniz çok daha hızlı Bitcoin kazanmaktasınız. Bu uygulamayı bilgisayarınızda da kullanıldığınız gibi cep telefonunuzda da kullanabilirsiniz. Birkaç arkadaşınıza da davet göndermişseniz Bitcoin sayacının hızlıca dönmeye başladığını fark edersiniz.

Bu tarayıcıyı kullanmaya başladıktan sonra arkadaşlarınızı da davet etmeyi unutmayınız. Onuncu seviyeye kadar davet ettiğiniz her arkadaşınız için onların kazandığından da bir yüzde alırsınız. İsterseniz sadece tarayıcı kullanacağım bile diyebilirsiniz. Uzun bir süre sonra baktığınızda hiçbir gayret sarf etmeden hesabınızda Bitcoin ‘ler birikebilir, eğer daha hızlı BTC kazanmak isterseniz, sosyal ağlarınızdaki arkadaşlarınıza ulaşabilir, onları pasif gelir ile motive ederek CryptoTab kullanıcısı olmasını sağlarsanız geliriniz o kadar  daha hızlı bir şekilde artacaktır. BTC sayacının daha hızlı dönmesi davet ettiğiniz arkadaşlarınızın sayısına bağlıdır. İnsanlar verdiğiniz bağlantıyı takip ederek bu tarayıcıyı yüklediğinde onlar da madenciliğe başlar, internette vakit geçirdikçe tarayıcı kullandıkça Bitcoin kazanırlar, onlar kazandıkça sizlerde kazanırsınız. CryptoTab hesabınızı isterseniz mobil cihazınızdan da yönetebilirsiniz.

Kripto paralar artık büyük ölçüde benimsenmekte ve birçok yerde sıkça kullanılmaktadır. Kripto paralar sadece para ile alınmamakta, madencilik faaliyetlerine de katılarak kazanılmaktadır. Bugün madencilik faaliyetleri çok farklı şekillerde de yapılabilmektedir. Browser kullanarak da artık BTC kazanılabilmektedir. CryptoTab kullanılarak kazanılan BTC ler ise hesabınıza rahatlıkla aktarılmaktadır. Öncelikle programı indirmeniz gerekmektedir. İndirilen programı kurduktan sonra  e  posta adresini tanımlamaktasınız. Daha sonra karşınıza gelen ekranın sağ üst köşesinde yer almakta olan Mining’i max durumda çalıştırmaya başlıyorsunuz. Artık siz bilgisayarınızda işlerinizi yaparken ve internette gezinirken BTC kazanmaktasınız. Bu sistemde BTC ödemelerinizi almak için, öncelikle BTC cüzdan adresinizin olması gerekmektedir. Ayrıca CryptoTab tarayıcısını çalıştırdığınızda kazandığınız BTC değerinin de 0,00001 olması gerekmektedir. Bu değer düzenli olarak tarayıcı çalıştırdığınızda 4 veya 5 saatte kazanılmaktadır. Ödeme almak için Withdraw BTC tıkladığınızda çıkan ekrana BTC adresinizi yazıyorsunuz ve çek tuşuna tıklıyorsunuz.