Bim’in şu anki ürün kampanyasında, Hometech 10 inç tablet 649 TL fiyatla satılacak. Bim henüz ürünün model numarasını yazmamıştır, bu nedenle pazar araştırması mümkün değildir. Bu ürün bir Hometech 10TM modelidir. Media Markt web sitesindeki fiyatı 799 TL. Tablet pazarında çok fazla yok. Tablet uygun fiyatlı ürünlerle alınabilir mi? Tabletimizin 10 inç ekranı ve IPS işlevi var. IPS çok önemlidir, çünkü sağdan sola bakıldığında ekran net kalmalıdır. Ayrıca güneşte görünürlük sağlayabilir. Ucuz ürünler genellikle IPS ekranları sağlamaz. Fiyata göre 800 × 1280 çözünürlük normal.

Hometech 10TM

Tabletin bir MTK8163 işlemcisi var. Bu işlemcinin 4 çekirdeği var. Güç açısından ortalama işlemci, birçok görevi kolayca izleyecektir. Tabletteki en önemli donanım RAM, 3 GB. Ram canavarı Android işletim sistemi için ortalama 3 GB performans sunacak. Düzinelerce uygulama açmayı beklemeyin, ancak birkaç uygulama ve oyunu kolayca açacaktır. Koç nedeniyle yavaşlama yaşamak zordur. Dahili bellek 32 GB ve SD kart girişinde çok az şans. Tableti 64 GB kartla bellek sorunları olmadan kullanabilirsiniz. 5000 mAh bataryamız tabletimizde ortalama 10 saat çalışacaktır. Sürekli oynama ve maksimum parlaklık bu süreyi 3-4 saate düşürebilir.

Kameramız yeniden kullanılabilir düzeyde değil. Yüksek kaliteli fotoğraflar çekmeyi beklemeyin, sadece fotoğraflar işinizi yapabilir. Gün boyunca normal düşük ışık koşullarında çamur benzeri görüntüler çekecektir. Malzeme kalitesi iyi bir üründür. Hometech ürünleri Çin’de uzun yıllardır satılmaktadır ve fiyat bazında kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayan bazı modeller vardır. 10TM modelinin ince, metalik dokusu, düğmeleri ve ekranı harika hissettiriyor.

Bim’den bir Hometech 10TM tablet satın alabilir miyim?

Bunun, bu fiyata satın alınabilecek en hızlı tablet olduğu söylenebilir. Pazardaki en yakın rakip 1000 TL civarında satılıyor. Piyasadaki BİM fiyatı 150 TL’nin altında. İyi kullanıcı yorumları ile model. IPS ekranı film izlemekten keyif alacaktır. Birçok oyunu sorunsuz oynayabilir. Hizmetin kalitesinden nefret ediyor. Özetle, 650 lirinin üzerinde bir üründür. En az 3 yıl boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünü 300-350 liraya satılan teknolojik atıktan satın alabilirsiniz. Ayrıca 900 TL için Lenovo TAB M8, 1000 TL için Samsung Tab A8 bakabilirsiniz, ancak korkunç bir tablet fiyat / performans istiyorsanız, Hometech 10MT tablet tam size göre.

Teknik Özellikler

İşletim SistemiAndroid
İşlemciMediaTek
İşlemci ModeliMTK8163
İşlemci YapısıQuad Core
İşlemci Hızı1.3 GHz
Ekran Boyutu10.1″
Ekran TeknolojisiIPS
Çözünürlük800 x 1280
RAM3 GB
Dahili Hafıza32 GB
Arttırılabilir HafızaMaks. 64 GB (MicroSD Kart)
Arka Kamera5.0 MP + Flaş
Ön Kamera2.0 MP
Bağlantı TürleriBluetooth, Wi-Fi
Bağlantı Çıkışları3.5mm Kulaklık, Micro USB 2.0, MicroSD Hafıza Kartı
Batarya Kapasitesi3.7 V 5000 mAh